KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10026063
nr 1002 6063
Oidentifierad konstnär, signerad, Stående figur, 61x46
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:18:01
14/12 14:30:57